praktické manažérske riešenia

Premenovaním našej konzultačnej skupiny na Evident Value sme vytvorili pre vás iniciatívu, ktorú vám chceme predstaviť na stránkach nášho webu. Inšpiráciou bol jeden z našich dlhodobých klientov a jeho odpoveď na otázku, čo je pre neho najdôležitejšie : "praktické riešenia s evidentnou hodnotou".

Vďaka našim takmer dvadsaťročným poradenským skúsenostiam vieme, že naplniť toto očakávanie nie je tak ľahké, ako sa na prvý pohľad zdá. Preto neponúkame poradenské produkty, ale možné riešenia zvýšenia vašej efektivity riadenia. Formou trochu netradičnou. Podobne ako lekári, najskôr určíme diagnózu a potom spoločne hľadáme odpoveď. Čím je problém hlbší a situácia komplikovanejšia hľadáme a spoločne testujeme razantnejšie spôsoby liečby.

Ak chcete riešiť svoju situáciu a máte odvahu nastúpiť do spoločného vlaku, radi vám ponúkneme našu spoluprácu. Ako skúsení a praktickí partnermi, vám budeme vždy nablízku.

Ing. Anton Brčka, MBA
partner Evident Value, s.r.o.

Radi sa podelíme o naše dlhoročné konzultačné skúsenosti. Ak máte záujem o nezáväzné konzultačné stretnutie a prediskutovanie si možností riešenia vašich firemných a manažérskych problémov, neváhajte a kontaktujte nás."

Tím iniciatívy Evident Value

© 2014 reklamná agentúra ENTERPRISE