praktické manažérske riešenia
Našim poslaním je poskytovanie konzultačnej a rozvojovej podpory pri dosahovaní vášho firemného a manažérskeho úspechu. Na prvé miesto kladieme dôraz na jej praktickú a evidentnú hodnotu (Evident Value) ktorú chceme spolu, ako partneri dosiahnuť.

Úvodným krokom je nezáväzné konzultačné stretnutie, aby sme vzájomne pochopili naše očakávania a vyjasnili si možný prínos zo spolupráce. Je to priestor pre poznanie, či si vyhovujeme ako partneri pre konkrétne, praktické a systémové riešenia vašich firemných problémov.
Princípom spolupráce, ktorý ponúkame pre dosahovanie vašich cieľov je, že techniky, prístupy a metódy nezavádzame priamo. Realizuje ich prostredníctvom vás, manažérov zodpovedných za realizáciu zásadných zmien a tým pomáhame zvyšovať know - how vašej firmy. Spoluprácou budujeme vašu schopnosť zavádzať zmeny vlastnými silami.

Rozvoj ľudí a tímov formou koučingu a tréningov chápeme ako vhodnú partnerskú podporu pri manažérskom rozvoji vás a vašich tímov.

V záujme získania objektívnych dôkazov o dosahovaní vašich cieľov vám poskytujeme aj konzultačnú spoluprácu v oblasti IT podpory vášho manažérskeho rozhodovania.

Chcem vedieť viac

Radi sa podelíme o naše dlhoročné konzultačné skúsenosti. Ak máte záujem o nezáväzné konzultačné stretnutie a prediskutovanie si možností riešenia vašich firemných a manažérskych problémov, neváhajte a kontaktujte nás."

Tím Evident ValuePartneri:
© 2014 reklamná agentúra ENTERPRISE